مزرعه – چراگاه دانشمندان استفاده ماده آب گریز

مزرعه – چراگاه: دانشمندان استفاده ماده آب گریز پوست اندازی نانو گراس

گت بلاگز اخبار حوادث او شیشه ای نیست، روانی است ، شرح چاقوخوردن دختر2ساله بندرعباسی به وسیله پدر معتادش

«یسری»، دخترک ۲ ساله‌ بندرعباسی که نشانه ضربات چاقوی پدر معتادش قرار گرفته، بعد از چند عمل جراحی به بخش مراقبت‌های خاص انتقال یافته شده است و در شرایط وخیمی به‌

شرح چاقوخوردن دختر2ساله بندرعباسی به وسیله پدر معتادش/ او شیشه ای نیست، روانی است

عبارات مهم : انتقال

«یسری»، دخترک ۲ ساله بندرعباسی که نشانه ضربات چاقوی پدر معتادش قرار گرفته، بعد از چند عمل جراحی به بخش مواظبت های خاص انتقال یافته شده است و در شرایط وخیمی به سر می برد.

ایران نوشت:دختر کوچولو روز 26 آذر، زمانی که مادرش جهت انجام کاری از منزل خارج شده است بود جهت ساعتی با پدرش در منزل تنها ماند. ولی زن جوان به محض بازگشت، ناگهان با پیکر خونین فرزندش روبه رو شد.

این زن بلافاصله با چشمانی اشکبار با اورژانس و پلیس تماس گرفت. دقایقی بعد هم دختر کوچولو از سوی امدادگران جهت درمان به بیمارستان فاطمه الزهرا شهرستان حاجی آباد انتقال یافته شد.

او شیشه ای نیست، روانی است ، شرح چاقوخوردن دختر2ساله بندرعباسی به وسیله پدر معتادش

پزشکان نیز بعد از معاینات مورد نیاز دریافتند علاوه بر جراحت های شدید و بریده شدن قسمت هایی از بدن دخترک، ضربات مهلکی نیز به شکم و پای او وارد شده است است.پس از درمان های مقدماتی، بلافاصله «یسری» به بیمارستانی در مرکز استان اعزام شد و پدرش نیز بعد از دستگیری تحت بازجویی قرار گرفت. او هم مدعی شد بعد ازمصرف ماده مخدر «شیشه» از حالت عادی خارج شده است و به خاطر توهم شدید، ناخواسته با چاقو به جان فرزند خردسالش افتاده است.

به دنبال اعلام این خبر و بازتاب های گسترده اش در رسانه ها و فضای مجازی، بلافاصله دادستانی شهرستان حاجی آباد نیز جهت پیگیری فوری پرونده وارد عمل شد. در حال حاضر نیز متهم تحت بازجویی های فنی قرار دارد.

«یسری»، دخترک ۲ ساله‌ بندرعباسی که نشانه ضربات چاقوی پدر معتادش قرار گرفته، بعد از چند عمل جراحی به بخش مراقبت‌های خاص انتقال یافته شده است و در شرایط وخیمی به‌

شرایط وخیم «یسری»

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان دیروز با اشاره به اینکه کودک مجروح هم اکنون در بخش مواظبت های خاص بیمارستان شهید محمدی بندرعباس خوابیدن هست، گفت: «در بررسی های تخصصی تیم پزشکی مشخص شد دختربچه از ناحیه شکم با جسم برنده به شدت مجروح شده است که بعد از اعزام به بیمارستان شهید محمدی بندرعباس، درمان تخصصی اش در دستور کار قرار گرفت.»

به گفته دکتر فاطمه نوروزیان، کودک بعد از ایجاد جراحت شدید از سوی پدرش، با پرسشها تنفسی و خونریزی شدید به بیمارستان حاجی آباد انتقال یافته شد که بعد از جراحی و به علت شدت جراحات و نیاز به کارها درمانی بیشتر، به بیمارستان شهید محمدی بندرعباس انتقال یافت.

وی با اشاره به اینکه پزشکان بیمارستان شهید محمدی بندرعباس به سرعت جراحی روده و شکم وی را در دستور کار قرار دادند گفت: با توجه به آسیب شدید ناشی از خونریزی و کمبود اکسیژن مغز به مدت طولانی، سطح هوشیاری کودک همچنان روی پنج واقع شده است است که باید گفت متأسفانه اوضاع جسمی مناسبی ندارد.نوروزیان با اشاره به اینکه در حال حاضر دختربچه در بخش «آی سی یو» بیمارستان کودکان تحت مراقب های خاص قرارداد خاطرنشان کرد: بخشی از روده باریک کودک پاره شده است بود و خونریزی شدید داخلی داشت و در حال حاضر با آخر مراحل جراحی، کودک با دستگاه تنفس خوابیدن است.

او شیشه ای نیست، روانی است ، شرح چاقوخوردن دختر2ساله بندرعباسی به وسیله پدر معتادش

بیماری روانی پدر «یسری»

معاون شبکه بهداشت و درمان حاجی آباد نیز در این باره گفت: «یسری» کوچولو قربانی اعتیاد و بیماری معنوی پدر معتادش شده است است.عباس سالاری اظهار داشت: کودک دوساله در اوضاع خوبی بسر نمی برد و پدرش نیز در بازداشت بسر می برد.با پیگیری های انجام گرفته مشخص شد پدر «یسری» سابقه بیماری روانی داشته که بارها در بیمارستان سیرجان خوابیدن بوده و تحت درمان قرار گرفته هست. ضمن اینکه از انواع متفاوت مواد مخدر نیز استفاده کرده است.

«یسری»، دخترک ۲ ساله‌ بندرعباسی که نشانه ضربات چاقوی پدر معتادش قرار گرفته، بعد از چند عمل جراحی به بخش مراقبت‌های خاص انتقال یافته شده است و در شرایط وخیمی به‌

دکتر حسین اسدبیگی، مدیر اورژانس اجتماعی بهزیستی کشور نیز در گفت و گو با خبرنگار حوادث «ایران» ضمن تکذیب به سیخ کشیده شدن گوشت بدن دختربچه گفت: متأسفانه اخبار کذبی در خصوص «یسری»، دختربچه دوساله هرمزگانی در اینترنت انتشار یافته که از اساس کذب هست. ماجرا به این صورت بوده که مادر دختربچه به قصد گرفتن دارو جهت فرزند بزرگتر از منزل خارج شده است که پدر خانواده به خاطر پرسشها روانی ابتدا فرزند بزرگتر را کتک زده وبعد هم با چاقو به جان دختربچه دو ساله اش افتاده است.

وی در ادامه تصریح کرد: همان طور که اشاره کردم پدر این دختربچه بیماری روانی داشته و به علت همین بیماری چندبار هم در بیمارستان های کرمان و بندرعباس خوابیدن شده است هست. ضمن اینکه مصرف کننده مواد روانگردان شیشه نبوده و تنها تریاک مصرف می کرده است.دکتر اسدبیگی گفت: پدر و مادر یسری دخترعمه و پسر دایی هستند و به خاطر پرسشها روانی مرد، مادر این دختربچه، دو سال قبل و درست زمانی که یسری را باردار بود تقاضای طلاق کرده بود ولی با وساطت اقوام طلاق صورت نگرفت.

او شیشه ای نیست، روانی است ، شرح چاقوخوردن دختر2ساله بندرعباسی به وسیله پدر معتادش

رئیس اورژانس اجتماعی بهزیستی کشور در خصوص اوضاع فعلی «یسری» هم گفت: متأسفانه میزان جراحت ها به حدی بوده که روده کوچک این دختربچه از بدنش خارج شده است و به خاطر خونریزی زیاد، سطح هوشیاری اش تا حد زیادی کم کردن یافته هست. همکاران ما در اورژانس اجتماعی بندرعباس نیز به طور خاص پیگیر قضیه هستند و ان شاءالله بعد از بهبودی دختربچه، روند مشاوره و درمان یسری را پیگیری خواهیم کرد. ضمن آنکه همکاران ما به مسئولان بیمارستان تأکید کرده اند که در صورت ترخیص کودک، عنوان را به ما اطلاع دهند تا بتوانیم ارتباط بیشتری با دختربچه و خانواده اش داشته باشیم.

اسدبیگی در آخر گفت: پدر دختربچه از سوی مأموران انتظامی دستگیر شده است است و ما پیگیر آن هستیم که بعد از درمان، اوضاع سرپرستی آینده یسری را روشن کنیم، آیا که ممکن است سرپرستی وی بعد از بهبودی اش به بهزیستی استان سپرده شود.

واژه های کلیدی: انتقال | درمانی | بیماری | بندرعباس | بیمارستان | بیمارستان | شبکه بهداشت و درمان | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz