مزرعه – چراگاه دانشمندان استفاده ماده آب گریز

مزرعه – چراگاه: دانشمندان استفاده ماده آب گریز پوست اندازی نانو گراس

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات اگر در برزیل ویدئو چک بود، نتیجه ایران-آرژانتین تفاوت می‌کرد / کی‌روش

سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در حاشیه سمینار مربیان جام جهانی راجع به استفاده از سیستم ویدئو چک (VAR) در رقابت‌های روسیه اظهار نظر کرد.

اگر در برزیل ویدئو چک بود، نتیجه ایران-آرژانتین تفاوت می‌کرد / کی‌روش

کی روش: اگر در برزیل ویدئو چک بود، نتیجه ایران-آرژانتین تفاوت می کرد

عبارات مهم : ایران

سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در حاشیه سمینار مربیان جام جهانی راجع به استفاده از سیستم ویدئو چک (VAR) در مسابقه های روسیه اظهار نظر کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، کارلوس کی روش در حاشیه سمینار مربیان جام جهانی راجع به جلسه برگزار شده است در سوچی گفت: مباحث زیادی در این جلسه مطرح شد. هر لحظه خیلی مهم است که نسبت به جزییات آگاهی کامل داشته باشیم. راجع به موضوعاتی چون ساماندهی مسابقات، زمین ها و … چون بااهمیت ترین عنوان جهت یک مربی در طول مسابقه های جام جهانی این است که غافلگیر نشوید. باید موقعی که به مسابقه های می رسیم همه چیز به خوبی برنامه ریزی شده است و فراهم باشد.

اگر در برزیل ویدئو چک بود، نتیجه ایران-آرژانتین تفاوت می‌کرد / کی‌روش

او در پاسخ به این پرسش که ولی در جام کنفدارسیون ها مشکلاتی از لحاظ حمل و نقل جهت تیم ها در روسیه به وجود آمد، گفت: این طبیعی هست. یکی از دلایل برگزاری جام کنفدراسیون ها یک سال قبل از برگزاری جام جهانی این است که مشکلاتی نظیر حمل و نقل، آزمایش و حل شود.

سرمربی تیم ملی کشور عزیزمان ایران راجع به استفاده از سیستم ویدئو چک در مسابقه های جام جهانی گفت: باید از هر کاری که بتواند به پیشرفت اعتبار فوتبال یاری کند استقبال کنیم. ما نیاز داریم تا جایی که می توانیم جلوی سوءتفاهم را بگیریم. به اعتقاد من هنگامی که شما مشکلی دارید، باید با راه حلی آن را برطرف کنید نه این که بخواهید با یک مشکل، مسئله دیگر را حل کنید. البته استفاده از این سیستم نوپا است و تنها چند سال در بعضی کشورها و لیگ ها مورد استفاده قرار گرفته است ولی مطمئنم بعد از هشت یا ۱۰ سال همه چیز بهتر می شود.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در حاشیه سمینار مربیان جام جهانی راجع به استفاده از سیستم ویدئو چک (VAR) در رقابت‌های روسیه اظهار نظر کرد.

کی روش افزود: مهمترین عنوان این است که استقلال داوران در تصمیم گیری حفظ شود. این سیستم می تواند به داوران در اتخاذ تصمیمات بهتر کمک کند. البته خیلی مهم است کسانی که در پشت صحنه کار با سیستم ویدئویی هستند، تلاش نکنند که در تصمیم داور تاثیر بگذارند و این سیستم باید فقط واقعیت را نشان دهد. این سیستم فرصتی جهت داوران است تا حقیقت را بازبینی کنند.

او ادامه داد: فوتبال بازی خیلی راحت ای است و همین سادگی باعث شد میلیون ها یا میلیاردها انسان ها جذب آن شوند. ما نیاز داریم که این بازی را به خوبی متوجه شویم. این وظیفه سیستم ویدئویی و مربیان است که هنگامی که تماشاگران در استادیوم نشسته اند، چیزهای راحت را ببیند و نه اتفاقات پیچیده را.

کی روش با بیان این که سادگی، جادوی فوتبال هست، گفت: باید هر کاری انجام دهیم تا این سادگی که در فوتبال وجود دارد و آن را هرگز در رشته های دیگر نمی بینیم، حفظ کنیم. اعتقاد شخصی من این است که هنگامی که شما مطمئن هستید که با راه حل تان می توانید رو به جلو حرکت کنید، باید آن را انجام دهید. این یک وظیفه است که اعتبار فوتبال را حفظ کنیم.

اگر در برزیل ویدئو چک بود، نتیجه ایران-آرژانتین تفاوت می‌کرد / کی‌روش

سرمربی تیم ملی کشور عزیزمان ایران ادامه داد: این سیستم مثل یه کودک نوپا است و پنج سال پیش تازه به دنیا آمده ولی ۱۰ یا ۱۵ سال دیگر همه چیز بهتر می شود. بااهمیت ترین توصیه سادگی و اعتبار فوتبال هست. نباید اتفاقی بیفتد که میلیون ها نفر ببینند توپ داخل دروازه رفته ولی یک نفر ببیند که توپ بیرون هست. در این شرایط آن داور یا آن تیم بازنده نیست بلکه این فوتبال است که باخته چون اعتبارش را می بازد. ما نمی توانیم منکر فناوری های پیشرفته اطرافمان شویم. این زندگی تازه و مدرن هست. فوتبال باید خودش را با زندگی مدرن سازگار کند.

کی روش در پاسخ به پرسش خبرنگاری که از او پرسید که آیا این کودک نوپا آماده جام جهانی هست، گفت: بهتر از قبل هست. اجازه بدهید جهت شما مثالی بزنم. شاید اگر در جام جهانی برزیل این سیستم ویدئویی بود نتیجه بازی کشور عزیزمان ایران و آرژانتین به خاطر خطایی که روی اشکان اتفاق افتاد متفاوت می شد. کسی چه می داند. یا نتیجه دیدار پرتغال و اسپانیا و گل آفساید اسپانیا در جام ۲۰۱۰. پرتغال از بین بردن شد و اسپانیا به قهرمانی رسید. کسی چه می داند.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در حاشیه سمینار مربیان جام جهانی راجع به استفاده از سیستم ویدئو چک (VAR) در رقابت‌های روسیه اظهار نظر کرد.

وی افزود: شما سال های قبل چنین فناوری ها را در اطرافتان نمی دیدید ولی امروز راه حل های فناورانه به شما حقیقت را می گویند و شما هم نمی توانید منکر آن شوید. اکنون تنها یک راه حل وجود دارد و آن حفظ اعتبار فوتبال است و این که شما چشم هایتان را روی سیستم های IT نبندید.

واژه های کلیدی: ایران | سیستم | اعتبار | فوتبال | مسابقه | استفاده | جام جهانی | فدراسیون فوتبال

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz